مرکز جراحي نوزاد دوقلوها نوزادان اخبار پزشکی

مرکز: جراحي نوزاد دوقلوها نوزادان اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دیدار با پاری سن ژرمن جهت ما فینال نیست / زیدان

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید چهارشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو میزبان پاری سن ژرمن خواهد بود. زین الدین زی

دیدار با پاری سن ژرمن جهت ما فینال نیست / زیدان

زیدان: دیدار با پاری سن ژرمن جهت ما فینال نیست

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید دیدار برابر پاری سن ژرمن را یک فینال نمی داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید چهارشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو میزبان پاری سن ژرمن خواهد بود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: در ابتدا تنها به فردا فکر می کنم. دیدارهای حذفی ۱۸۰ دقیقه است و ابتدا به بازی رفت فکر می کنیم نه چیز دیگری. ما نمی توانیم نظرات مردم را نسبت به خودمان عوض کردن دهیم. تلاش خود را می کنیم و تلاش خواهیم کرد از این بازی لذت ببریم. من تلاش می کنم خیلی چیزها را به بازیکنانم انتقال دهم ولی بقیه پرسشها از کنترلم خارج هست. چیزی جهت نشان دادن ندارم. جهت من انجام بازی فوق العاده، جالب هست. پاری سن ژرمن حریف سرسختی است که ما را به دردسر خواهد انداخت.

دیدار با پاری سن ژرمن جهت ما فینال نیست / زیدان

سرمربی رئال مادرید در مورد حضور bbC در ترکیب مهم اظهار کرد: کل تیم برایم اهمیت دارد. همه بازیکنان شرایط بازی را دارند. بعدا راجع به ترکیب مهم صحبت خواهم کرد و باید ببینیم بازی چگونه شروع می شود. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که بتوانیم بازی مورد نظرمان را ارائه دهیم.

سرمربی فرانسوی در ادامه افزود: خوشحال هستم که می توانیم در چنین بازی هایی حضور داشته باشیم. اکنون زیر فشار خاصی قرار نداریم. مانند هر لحظه خود را جهت این بازی آماده کرده ایم. هر لحظه فشار وجود دارد ولی یک چیز عادی هست. مانند هر لحظه از این بازی لذت خواهم برد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید چهارشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو میزبان پاری سن ژرمن خواهد بود. زین الدین زی

کوتی در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که دوست دارد زیدان به حضورش در رئال مادرید ادامه دهد ولی در غیر این صورت اگر فلورنتینو پرس (رییس کلوب رئال مادرید) از من بخواهد سرمربی این تیم شوم قبول خواهم کرد. زیدان در این رابطه اظهار کرد: او می تواند چنین سمتی را بر عهده بگیرد چون توانایی این کار را دارد. کوتی خود را آماده کرده است تا یک روز به مربی گری بپردازد. ممکن است در مادرید این اتفاق بیفتد و من این قضیه را خوب می بینم. مربی گری در مادرید رویای او است.

سرمربی رئال مادرید در ادامه دوباره به بازی فردا شب اشاره کرد و گفت: به آینده ام فکر نمی کنم تنها به بازی فردا فکر می کنم و تمرکزم روی این قضیه هست. تنها کاری که ما می توانم انجام دهیم کنترل بازی در زمین هست. بقیه چیزها دست ما نیست. آینده برایم اهمیتی ندارد و تنها چیزی که برایم جذابیت دارد، انجام چنین بازی های مهمی است.

زیدان در آخر اظهار کرد: بازی برابر پاری سن ژرمن یک فینال جهت من نیست. این تنها یک دیدار در لیگ قهرمانان هست. تنها کاری که باید انجام دهیم یک نمایش خوب هست. اگر بتوانیم خوب بازی کنیم با توجه به توانایی هایمان نتیجه مورد نظرمان را کسب خواهیم کرد.

دیدار با پاری سن ژرمن جهت ما فینال نیست / زیدان

واژه های کلیدی: سرمربی | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs